minim
SO Soul Connexion Radio

Soul Connexion Radio

Spojené království Classic Soul MP3 · 320 kbps

Soul Connexion Radio je rozhlasová stanice žánru Classic Soul vysílající z Spojené království. Stream ve formátu MP3 při 320 kbps. Poslouchejte živě v aplikaci minim na iPhonu, iPadu, Apple Watch a CarPlay.

#classic soul #disco #funk #jazz-funk #modern soul #nu disco #rnb #soulful house

FAQ

Jak můžu poslouchat Soul Connexion Radio živě online? +

Otevřete Soul Connexion Radio v aplikaci minim na iPhonu, iPadu, Apple Watch nebo CarPlay. Klepněte na přehrát a stream se spustí okamžitě — bez účtu, bez reklam.

Je Soul Connexion Radio zdarma? +

Ano. Soul Connexion Radio vysílá v aplikaci minim zdarma. Bez reklam, bez předplatného, bez sledování.

Odkud Soul Connexion Radio vysílá? +

Soul Connexion Radio vysílá z Spojené království.

V jaké kvalitě Soul Connexion Radio vysílá? +

Soul Connexion Radio vysílá ve formátu MP3 při 320 kbps.

Jakou hudbu Soul Connexion Radio hraje? +

Soul Connexion Radio je rozhlasová stanice žánru Classic Soul.

Další stanice žánru Classic Soul