minim
BR Breezy Radio UK

Breezy Radio UK

Велика Британія Pop MP3 · 128 kbps

Breezy Radio UK — радіостанція жанру Pop, що мовить з Велика Британія. Трансляція у форматі MP3 на швидкості 128 кбіт/с. Слухайте наживо в додатку minim на iPhone, iPad, Apple Watch і CarPlay.

FAQ

Як слухати Breezy Radio UK наживо онлайн? +

Відкрийте Breezy Radio UK у додатку minim на iPhone, iPad, Apple Watch чи CarPlay. Натисніть відтворення — трансляція почнеться одразу, без акаунта й реклами.

Чи безкоштовна трансляція Breezy Radio UK? +

Так. Breezy Radio UK транслюється безкоштовно в додатку minim. Без реклами, без підписки, без відстеження.

Звідки мовить Breezy Radio UK? +

Breezy Radio UK мовить з Велика Британія.

У якій якості звуку транслює Breezy Radio UK? +

Breezy Radio UK транслює у форматі MP3 на швидкості 128 кбіт/с.

Яку музику грає Breezy Radio UK? +

Breezy Radio UK — радіостанція жанру Pop.

Ще станцій жанру Pop

Переглянути всі станції жанру Pop →