minim
PA

PALMOS 94,9 FM KOS

Grekland MP3 · 128 kbps

PALMOS 94,9 FM KOS är en radiokanal som sänder från Grekland. Sändning i MP3 med 128 kbps. Lyssna live i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch och CarPlay.

FAQ

Hur kan jag lyssna på PALMOS 94,9 FM KOS live online? +

Öppna PALMOS 94,9 FM KOS i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch eller CarPlay. Tryck på play så börjar sändningen genast — inget konto, ingen reklam.

Är PALMOS 94,9 FM KOS gratis att lyssna på? +

Ja. PALMOS 94,9 FM KOS sänder gratis i minim-appen. Ingen reklam, ingen prenumeration, ingen spårning.

Varifrån sänder PALMOS 94,9 FM KOS? +

PALMOS 94,9 FM KOS sänder från Grekland.

I vilken ljudkvalitet sänder PALMOS 94,9 FM KOS? +

PALMOS 94,9 FM KOS sänder i MP3 med 128 kbps.