minim
RÁ Rádio Senado

Rádio Senado

Brasilien AAC · 98 kbps

Rádio Senado är en radiokanal som sänder från Brasilien. Sändning i AAC med 98 kbps. Lyssna live i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch och CarPlay.

FAQ

Hur kan jag lyssna på Rádio Senado live online? +

Öppna Rádio Senado i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch eller CarPlay. Tryck på play så börjar sändningen genast — inget konto, ingen reklam.

Är Rádio Senado gratis att lyssna på? +

Ja. Rádio Senado sänder gratis i minim-appen. Ingen reklam, ingen prenumeration, ingen spårning.

Varifrån sänder Rádio Senado? +

Rádio Senado sänder från Brasilien.

I vilken ljudkvalitet sänder Rádio Senado? +

Rádio Senado sänder i AAC med 98 kbps.