minim
CA Cafe 102.4

Cafe 102.4

Grécko MP3 · 96 kbps

Cafe 102.4 je rozhlasová stanica vysielajúca z krajiny Grécko. Vysielanie vo formáte MP3 pri 96 kb/s. Počúvaj naživo v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch a CarPlay.

FAQ

Ako môžem počúvať Cafe 102.4 naživo online? +

Otvor Cafe 102.4 v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch alebo CarPlay. Klepni na play a vysielanie sa spustí okamžite — bez účtu, bez reklám.

Je počúvanie Cafe 102.4 zadarmo? +

Áno. Cafe 102.4 vysiela zadarmo v aplikácii minim. Bez reklám, bez predplatného, bez sledovania.

Odkiaľ vysiela Cafe 102.4? +

Cafe 102.4 vysiela z krajiny Grécko.

V akej kvalite vysiela Cafe 102.4? +

Cafe 102.4 vysiela vo formáte MP3 pri 96 kb/s.