RA
Radio Ultimito Mix
Ekvádor Bachata AAC+ · 96 kbps
Radio Ultimito Mix je rozhlasová stanica žánru Bachata vysielajúca z krajiny Ekvádor. Vysielanie vo formáte AAC+ pri 96 kb/s. Počúvaj naživo v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch a CarPlay.
#bachata
#baladas
#bolero
#chicha ecuatoriana
#cumbias
#latin music
#merengue
#musica latina
FAQ
Ako môžem počúvať Radio Ultimito Mix naživo online? +
Otvor Radio Ultimito Mix v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch alebo CarPlay. Klepni na play a vysielanie sa spustí okamžite — bez účtu, bez reklám.
Je počúvanie Radio Ultimito Mix zadarmo? +
Áno. Radio Ultimito Mix vysiela zadarmo v aplikácii minim. Bez reklám, bez predplatného, bez sledovania.
Odkiaľ vysiela Radio Ultimito Mix? +
Radio Ultimito Mix vysiela z krajiny Ekvádor.
V akej kvalite vysiela Radio Ultimito Mix? +
Radio Ultimito Mix vysiela vo formáte AAC+ pri 96 kb/s.
Akú hudbu hrá Radio Ultimito Mix? +
Radio Ultimito Mix je rozhlasová stanica žánru Bachata.
Viac z krajiny Ekvádor
LA
La tukka Ec RA
Radio La Otra - 91.3 FM RA
Radio Canela Pichincha RA
Radio América 104.5 FM RA
RADIO MARIA ECUADOR RA
Radio Zaracay 100.5 FM Viac staníc žánru Bachata