minim
GB GBH 89.7 HLS

GBH 89.7 HLS

Spojené štáty Boston AAC · 130 kbps

GBH 89.7 HLS je rozhlasová stanica žánru Boston vysielajúca z krajiny Spojené štáty. Vysielanie vo formáte AAC pri 130 kb/s. Počúvaj naživo v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch a CarPlay.

#boston #gbh #information #jazz #news #npr #public radio

FAQ

Ako môžem počúvať GBH 89.7 HLS naživo online? +

Otvor GBH 89.7 HLS v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch alebo CarPlay. Klepni na play a vysielanie sa spustí okamžite — bez účtu, bez reklám.

Je počúvanie GBH 89.7 HLS zadarmo? +

Áno. GBH 89.7 HLS vysiela zadarmo v aplikácii minim. Bez reklám, bez predplatného, bez sledovania.

Odkiaľ vysiela GBH 89.7 HLS? +

GBH 89.7 HLS vysiela z krajiny Spojené štáty.

V akej kvalite vysiela GBH 89.7 HLS? +

GBH 89.7 HLS vysiela vo formáte AAC pri 130 kb/s.

Akú hudbu hrá GBH 89.7 HLS? +

GBH 89.7 HLS je rozhlasová stanica žánru Boston.

Viac staníc žánru Boston