minim
EL Ellinikos 93.2

Ellinikos 93.2

Grécko Ballads MP3 · 128 kbps

Ellinikos 93.2 je rozhlasová stanica žánru Ballads vysielajúca z krajiny Grécko. Vysielanie vo formáte MP3 pri 128 kb/s. Počúvaj naživo v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch a CarPlay.

#ballads #eclectic #greek

FAQ

Ako môžem počúvať Ellinikos 93.2 naživo online? +

Otvor Ellinikos 93.2 v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch alebo CarPlay. Klepni na play a vysielanie sa spustí okamžite — bez účtu, bez reklám.

Je počúvanie Ellinikos 93.2 zadarmo? +

Áno. Ellinikos 93.2 vysiela zadarmo v aplikácii minim. Bez reklám, bez predplatného, bez sledovania.

Odkiaľ vysiela Ellinikos 93.2? +

Ellinikos 93.2 vysiela z krajiny Grécko.

V akej kvalite vysiela Ellinikos 93.2? +

Ellinikos 93.2 vysiela vo formáte MP3 pri 128 kb/s.

Akú hudbu hrá Ellinikos 93.2? +

Ellinikos 93.2 je rozhlasová stanica žánru Ballads.

Viac staníc žánru Ballads