minim
CI Cinemix HD

Cinemix HD

Kanada MP3 · 128 kbps

Cinemix HD je rozhlasová stanica vysielajúca z krajiny Kanada. Vysielanie vo formáte MP3 pri 128 kb/s. Počúvaj naživo v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch a CarPlay.

FAQ

Ako môžem počúvať Cinemix HD naživo online? +

Otvor Cinemix HD v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch alebo CarPlay. Klepni na play a vysielanie sa spustí okamžite — bez účtu, bez reklám.

Je počúvanie Cinemix HD zadarmo? +

Áno. Cinemix HD vysiela zadarmo v aplikácii minim. Bez reklám, bez predplatného, bez sledovania.

Odkiaľ vysiela Cinemix HD? +

Cinemix HD vysiela z krajiny Kanada.

V akej kvalite vysiela Cinemix HD? +

Cinemix HD vysiela vo formáte MP3 pri 128 kb/s.