Z
Z Rock & Pop
Peru Classic Rock AAC · 128 kbps
Z Rock & Pop je rozhlasová stanica žánru Classic Rock vysielajúca z krajiny Peru. Vysielanie vo formáte AAC pri 128 kb/s. Počúvaj naživo v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch a CarPlay.
#classic rock
#pop en español e inglés
FAQ
Ako môžem počúvať Z Rock & Pop naživo online? +
Otvor Z Rock & Pop v aplikácii minim na iPhone, iPad, Apple Watch alebo CarPlay. Klepni na play a vysielanie sa spustí okamžite — bez účtu, bez reklám.
Je počúvanie Z Rock & Pop zadarmo? +
Áno. Z Rock & Pop vysiela zadarmo v aplikácii minim. Bez reklám, bez predplatného, bez sledovania.
Odkiaľ vysiela Z Rock & Pop? +
Z Rock & Pop vysiela z krajiny Peru.
V akej kvalite vysiela Z Rock & Pop? +
Z Rock & Pop vysiela vo formáte AAC pri 128 kb/s.
Akú hudbu hrá Z Rock & Pop? +
Z Rock & Pop je rozhlasová stanica žánru Classic Rock.
Viac z krajiny Peru
TO
Top Latino RA
Radio Oxígeno RA
Radio RPP Noticias RA
Radio Huancayo RA
RADIO LA MEGA 96.7 FM (PERU) PB
PBO Radio