minim
KI Kiss Fm Ro

Kiss Fm Ro

România Romanian Pop AAC · 80 kbps

Kiss Fm Ro este un post de radio Romanian Pop care transmite din România. Transmisie livrată în AAC la 80 kbps. Ascultă live în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch și CarPlay.

FAQ

Cum pot asculta Kiss Fm Ro live online? +

Deschide Kiss Fm Ro în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch sau CarPlay. Apasă play și transmisia pornește imediat — fără cont, fără reclame.

Este Kiss Fm Ro gratuit pentru ascultare? +

Da. Kiss Fm Ro transmite gratuit în aplicația minim. Fără reclame, fără abonament, fără urmărire.

De unde transmite Kiss Fm Ro? +

Kiss Fm Ro transmite din România.

La ce calitate audio transmite Kiss Fm Ro? +

Kiss Fm Ro transmite în AAC la 80 kbps.

Ce fel de muzică difuzează Kiss Fm Ro? +

Kiss Fm Ro este un post de radio Romanian Pop.

Mai multe posturi Romanian Pop