minim
CA

Calafell Ràdio

Spania Calafell MP3 · 128 kbps

Calafell Ràdio este un post de radio Calafell care transmite din Spania. Transmisie livrată în MP3 la 128 kbps. Ascultă live în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch și CarPlay.

FAQ

Cum pot asculta Calafell Ràdio live online? +

Deschide Calafell Ràdio în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch sau CarPlay. Apasă play și transmisia pornește imediat — fără cont, fără reclame.

Este Calafell Ràdio gratuit pentru ascultare? +

Da. Calafell Ràdio transmite gratuit în aplicația minim. Fără reclame, fără abonament, fără urmărire.

De unde transmite Calafell Ràdio? +

Calafell Ràdio transmite din Spania.

La ce calitate audio transmite Calafell Ràdio? +

Calafell Ràdio transmite în MP3 la 128 kbps.

Ce fel de muzică difuzează Calafell Ràdio? +

Calafell Ràdio este un post de radio Calafell.