minim
RA Radio Iglesias

Radio Iglesias

Italia Pop AAC+ · 96 kbps

Radio Iglesias este un post de radio Pop care transmite din Italia. Transmisie livrată în AAC+ la 96 kbps. Ascultă live în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch și CarPlay.

FAQ

Cum pot asculta Radio Iglesias live online? +

Deschide Radio Iglesias în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch sau CarPlay. Apasă play și transmisia pornește imediat — fără cont, fără reclame.

Este Radio Iglesias gratuit pentru ascultare? +

Da. Radio Iglesias transmite gratuit în aplicația minim. Fără reclame, fără abonament, fără urmărire.

De unde transmite Radio Iglesias? +

Radio Iglesias transmite din Italia.

La ce calitate audio transmite Radio Iglesias? +

Radio Iglesias transmite în AAC+ la 96 kbps.

Ce fel de muzică difuzează Radio Iglesias? +

Radio Iglesias este un post de radio Pop.

Mai multe posturi Pop

Vezi toate posturile Pop →