DR
Droid Radio
Ungaria Alternative Rock AAC · 64 kbps
Droid Radio este un post de radio Alternative Rock care transmite din Ungaria. Transmisie livrată în AAC la 64 kbps. Ascultă live în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch și CarPlay.
#alternative rock
#prog rock
FAQ
Cum pot asculta Droid Radio live online? +
Deschide Droid Radio în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch sau CarPlay. Apasă play și transmisia pornește imediat — fără cont, fără reclame.
Este Droid Radio gratuit pentru ascultare? +
Da. Droid Radio transmite gratuit în aplicația minim. Fără reclame, fără abonament, fără urmărire.
De unde transmite Droid Radio? +
Droid Radio transmite din Ungaria.
La ce calitate audio transmite Droid Radio? +
Droid Radio transmite în AAC la 64 kbps.
Ce fel de muzică difuzează Droid Radio? +
Droid Radio este un post de radio Alternative Rock.
Mai multe din Ungaria
Vezi toate posturile din Ungaria →Mai multe posturi Alternative Rock