minim
CA

Canela Estereo 99.4 FM

Columbia Boleros AAC+ · 80 kbps

Canela Estereo 99.4 FM este un post de radio Boleros care transmite din Columbia. Transmisie livrată în AAC+ la 80 kbps. Ascultă live în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch și CarPlay.

#boleros #colombian music #crossover #cumbia #entretenimiento #popular #ranchera #regional mexican

FAQ

Cum pot asculta Canela Estereo 99.4 FM live online? +

Deschide Canela Estereo 99.4 FM în aplicația minim pe iPhone, iPad, Apple Watch sau CarPlay. Apasă play și transmisia pornește imediat — fără cont, fără reclame.

Este Canela Estereo 99.4 FM gratuit pentru ascultare? +

Da. Canela Estereo 99.4 FM transmite gratuit în aplicația minim. Fără reclame, fără abonament, fără urmărire.

De unde transmite Canela Estereo 99.4 FM? +

Canela Estereo 99.4 FM transmite din Columbia.

La ce calitate audio transmite Canela Estereo 99.4 FM? +

Canela Estereo 99.4 FM transmite în AAC+ la 80 kbps.

Ce fel de muzică difuzează Canela Estereo 99.4 FM? +

Canela Estereo 99.4 FM este un post de radio Boleros.

Mai multe posturi Boleros