KI
Kiss 102.3
Kanada AAC+ · 47 kbps
Kiss 102.3 to stacja radiowa nadająca z kraju Kanada. Transmisja dostarczana w AAC+ przy 47 kbps. Słuchaj na żywo w aplikacji minim na iPhonie, iPadzie, Apple Watch i CarPlay.
FAQ
Jak mogę słuchać Kiss 102.3 na żywo online? +
Otwórz Kiss 102.3 w aplikacji minim na iPhonie, iPadzie, Apple Watch lub CarPlay. Dotknij odtwarzania, a transmisja rozpocznie się natychmiast — bez konta, bez reklam.
Czy Kiss 102.3 jest darmowe w odbiorze? +
Tak. Kiss 102.3 nadaje za darmo w aplikacji minim. Bez reklam, bez subskrypcji, bez śledzenia.
Skąd nadaje Kiss 102.3? +
Kiss 102.3 nadaje z kraju Kanada.
W jakiej jakości dźwięku nadaje Kiss 102.3? +
Kiss 102.3 nadaje w AAC+ przy 47 kbps.