RÁ
Rádió 88 Top
Węgry Contemporary Hits MP3 · 160 kbps
Rádió 88 Top to stacja radiowa Contemporary Hits nadająca z kraju Węgry. Transmisja dostarczana w MP3 przy 160 kbps. Słuchaj na żywo w aplikacji minim na iPhonie, iPadzie, Apple Watch i CarPlay.
#contemporary hits
#top 40
FAQ
Jak mogę słuchać Rádió 88 Top na żywo online? +
Otwórz Rádió 88 Top w aplikacji minim na iPhonie, iPadzie, Apple Watch lub CarPlay. Dotknij odtwarzania, a transmisja rozpocznie się natychmiast — bez konta, bez reklam.
Czy Rádió 88 Top jest darmowe w odbiorze? +
Tak. Rádió 88 Top nadaje za darmo w aplikacji minim. Bez reklam, bez subskrypcji, bez śledzenia.
Skąd nadaje Rádió 88 Top? +
Rádió 88 Top nadaje z kraju Węgry.
W jakiej jakości dźwięku nadaje Rádió 88 Top? +
Rádió 88 Top nadaje w MP3 przy 160 kbps.
Jaką muzykę gra Rádió 88 Top? +
Rádió 88 Top to stacja radiowa Contemporary Hits.
Więcej: Węgry
Zobacz wszystkie stacje: Węgry →Więcej stacji Contemporary Hits