minim
VE Veronica My Radio

Veronica My Radio

Włochy Adult Contemporary MP3 · 128 kbps

Veronica My Radio to stacja radiowa Adult Contemporary nadająca z kraju Włochy. Transmisja dostarczana w MP3 przy 128 kbps. Słuchaj na żywo w aplikacji minim na iPhonie, iPadzie, Apple Watch i CarPlay.

#adult contemporary #pesaro

FAQ

Jak mogę słuchać Veronica My Radio na żywo online? +

Otwórz Veronica My Radio w aplikacji minim na iPhonie, iPadzie, Apple Watch lub CarPlay. Dotknij odtwarzania, a transmisja rozpocznie się natychmiast — bez konta, bez reklam.

Czy Veronica My Radio jest darmowe w odbiorze? +

Tak. Veronica My Radio nadaje za darmo w aplikacji minim. Bez reklam, bez subskrypcji, bez śledzenia.

Skąd nadaje Veronica My Radio? +

Veronica My Radio nadaje z kraju Włochy.

W jakiej jakości dźwięku nadaje Veronica My Radio? +

Veronica My Radio nadaje w MP3 przy 128 kbps.

Jaką muzykę gra Veronica My Radio? +

Veronica My Radio to stacja radiowa Adult Contemporary.

Więcej stacji Adult Contemporary