minim
RA RADIO TOUR

RADIO TOUR

Italië Anni 70 AAC+ · 192 kbps

RADIO TOUR is een Anni 70-radiozender die uitzendt vanuit Italië. Stream geleverd in AAC+ met 192 kbps. Luister live in de minim-app op iPhone, iPad, Apple Watch en CarPlay.

#anni 70 #anni 80 #anni 90 #classic hits #musica anni 70 #musica anni 80 #musica anni 90 #pop music

FAQ

Hoe kan ik RADIO TOUR live online beluisteren? +

Open RADIO TOUR in de minim-app op iPhone, iPad, Apple Watch of CarPlay. Tik op afspelen en de stream start meteen — geen account, geen advertenties.

Is RADIO TOUR gratis te beluisteren? +

Ja. RADIO TOUR is gratis te beluisteren in de minim-app. Geen advertenties, geen abonnement, geen tracking.

Vanuit welk land zendt RADIO TOUR uit? +

RADIO TOUR zendt uit vanuit Italië.

In welke audiokwaliteit streamt RADIO TOUR? +

RADIO TOUR streamt in AAC+ met 192 kbps.

Wat voor muziek speelt RADIO TOUR? +

RADIO TOUR is een Anni 70-radiozender.

Meer Anni 70-zenders