minim
TA Tamarindo Radio

Tamarindo Radio

Costa Rica 80s Rock MP3 · 128 kbps

Tamarindo Radio is een 80s Rock-radiozender die uitzendt vanuit Costa Rica. Stream geleverd in MP3 met 128 kbps. Luister live in de minim-app op iPhone, iPad, Apple Watch en CarPlay.

#80s rock #classic rock #oldies

FAQ

Hoe kan ik Tamarindo Radio live online beluisteren? +

Open Tamarindo Radio in de minim-app op iPhone, iPad, Apple Watch of CarPlay. Tik op afspelen en de stream start meteen — geen account, geen advertenties.

Is Tamarindo Radio gratis te beluisteren? +

Ja. Tamarindo Radio is gratis te beluisteren in de minim-app. Geen advertenties, geen abonnement, geen tracking.

Vanuit welk land zendt Tamarindo Radio uit? +

Tamarindo Radio zendt uit vanuit Costa Rica.

In welke audiokwaliteit streamt Tamarindo Radio? +

Tamarindo Radio streamt in MP3 met 128 kbps.

Wat voor muziek speelt Tamarindo Radio? +

Tamarindo Radio is een 80s Rock-radiozender.

Meer 80s Rock-zenders