AL
Alvor FM
Portugal Pop MP3 · 128 kbps
Alvor FM is een Pop-radiozender die uitzendt vanuit Portugal. Stream geleverd in MP3 met 128 kbps. Luister live in de minim-app op iPhone, iPad, Apple Watch en CarPlay.
#pop
#top 40
FAQ
Hoe kan ik Alvor FM live online beluisteren? +
Open Alvor FM in de minim-app op iPhone, iPad, Apple Watch of CarPlay. Tik op afspelen en de stream start meteen — geen account, geen advertenties.
Is Alvor FM gratis te beluisteren? +
Ja. Alvor FM is gratis te beluisteren in de minim-app. Geen advertenties, geen abonnement, geen tracking.
Vanuit welk land zendt Alvor FM uit? +
Alvor FM zendt uit vanuit Portugal.
In welke audiokwaliteit streamt Alvor FM? +
Alvor FM streamt in MP3 met 128 kbps.
Wat voor muziek speelt Alvor FM? +
Alvor FM is een Pop-radiozender.
Meer uit Portugal
Bekijk alle zenders in Portugal →