minim
SC Scifi Radio

Scifi Radio

USA Fantasy MP3 · 128 kbps

Scifi Radio er en Fantasy-radiokanal som sender fra USA. Sendingen leveres i MP3 med 128 kbps. Hør direktesending i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch og CarPlay.

#fantasy #pop #rock #soundtracks

FAQ

Hvordan kan jeg høre Scifi Radio direkte online? +

Åpne Scifi Radio i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch eller CarPlay. Trykk play, og sendingen starter umiddelbart — ingen konto, ingen reklame.

Er Scifi Radio gratis å høre på? +

Ja. Scifi Radio sendes gratis i minim-appen. Ingen reklame, ingen abonnement, ingen sporing.

Hvor sender Scifi Radio fra? +

Scifi Radio sender fra USA.

Hvilken lydkvalitet sender Scifi Radio i? +

Scifi Radio sender i MP3 med 128 kbps.

Hva slags musikk spiller Scifi Radio? +

Scifi Radio er en Fantasy-radiokanal.

Flere Fantasy-kanaler