minim
KJ KJBZ - Z93

KJBZ - Z93

USA Tejano AAC+ · 32 kbps

KJBZ - Z93 er en Tejano-radiokanal som sender fra USA. Sendingen leveres i AAC+ med 32 kbps. Hør direktesending i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch og CarPlay.

FAQ

Hvordan kan jeg høre KJBZ - Z93 direkte online? +

Åpne KJBZ - Z93 i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch eller CarPlay. Trykk play, og sendingen starter umiddelbart — ingen konto, ingen reklame.

Er KJBZ - Z93 gratis å høre på? +

Ja. KJBZ - Z93 sendes gratis i minim-appen. Ingen reklame, ingen abonnement, ingen sporing.

Hvor sender KJBZ - Z93 fra? +

KJBZ - Z93 sender fra USA.

Hvilken lydkvalitet sender KJBZ - Z93 i? +

KJBZ - Z93 sender i AAC+ med 32 kbps.

Hva slags musikk spiller KJBZ - Z93? +

KJBZ - Z93 er en Tejano-radiokanal.

Flere Tejano-kanaler