minim
RA Radio Gmusic Retro

Radio Gmusic Retro

Románia Retro Hits MP3 · 128 kbps

A(z) Radio Gmusic Retro egy Retro Hits rádióadó, amely innen sugároz: Románia. Az adás MP3 formátumban, 128 kbps sebességgel érkezik. Hallgasd élőben a minim appban iPhone-on, iPaden, Apple Watchon és CarPlayen.

FAQ

Hogyan hallgathatom élőben online a(z) Radio Gmusic Retro adót? +

Nyisd meg a(z) Radio Gmusic Retro adót a minim appban iPhone-on, iPaden, Apple Watchon vagy CarPlayen. Érintsd meg a lejátszást, és az adás azonnal elindul — nincs fiók, nincs reklám.

Ingyenes a(z) Radio Gmusic Retro hallgatása? +

Igen. A(z) Radio Gmusic Retro ingyenesen hallgatható a minim appban. Nincs reklám, nincs előfizetés, nincs nyomkövetés.

Honnan sugároz a(z) Radio Gmusic Retro? +

A(z) Radio Gmusic Retro innen sugároz: Románia.

Milyen hangminőségben sugároz a(z) Radio Gmusic Retro? +

A(z) Radio Gmusic Retro MP3 formátumban, 128 kbps sebességgel sugároz.

Milyen zenét játszik a(z) Radio Gmusic Retro? +

A(z) Radio Gmusic Retro egy Retro Hits rádióadó.

Több Retro Hits adó