minim
RÁ Rádio Clube da Feira

Rádio Clube da Feira

Portugali Fado MP3 · 128 kbps

Rádio Clube da Feira on Fado-radioasema, joka lähettää maasta Portugali. Lähetys muodossa MP3 nopeudella 128 kbps. Kuuntele suorana minim-sovelluksessa iPhonella, iPadilla, Apple Watchilla ja CarPlaylla.

#fado #local music

FAQ

Miten voin kuunnella asemaa Rádio Clube da Feira suorana verkossa? +

Avaa Rádio Clube da Feira minim-sovelluksessa iPhonella, iPadilla, Apple Watchilla tai CarPlaylla. Napauta toistoa, ja lähetys käynnistyy heti — ei tiliä, ei mainoksia.

Onko aseman Rádio Clube da Feira kuuntelu ilmaista? +

Kyllä. Rádio Clube da Feira lähettää ilmaiseksi minim-sovelluksessa. Ei mainoksia, ei tilausta, ei seurantaa.

Mistä asema Rádio Clube da Feira lähettää? +

Rádio Clube da Feira lähettää maasta Portugali.

Millä äänenlaadulla asema Rádio Clube da Feira lähettää? +

Rádio Clube da Feira lähettää muodossa MP3 nopeudella 128 kbps.

Millaista musiikkia asema Rádio Clube da Feira soittaa? +

Rádio Clube da Feira on Fado-radioasema.

Lisää Fado-asemia