minim
KE Kennet Radio

Kennet Radio

Iso-Britannia AAC · 48 kbps

Kennet Radio on radioasema, joka lähettää maasta Iso-Britannia. Lähetys muodossa AAC nopeudella 48 kbps. Kuuntele suorana minim-sovelluksessa iPhonella, iPadilla, Apple Watchilla ja CarPlaylla.

FAQ

Miten voin kuunnella asemaa Kennet Radio suorana verkossa? +

Avaa Kennet Radio minim-sovelluksessa iPhonella, iPadilla, Apple Watchilla tai CarPlaylla. Napauta toistoa, ja lähetys käynnistyy heti — ei tiliä, ei mainoksia.

Onko aseman Kennet Radio kuuntelu ilmaista? +

Kyllä. Kennet Radio lähettää ilmaiseksi minim-sovelluksessa. Ei mainoksia, ei tilausta, ei seurantaa.

Mistä asema Kennet Radio lähettää? +

Kennet Radio lähettää maasta Iso-Britannia.

Millä äänenlaadulla asema Kennet Radio lähettää? +

Kennet Radio lähettää muodossa AAC nopeudella 48 kbps.