RA
Radio Poniente
Espanja Disco MP3 · 128 kbps
Radio Poniente on Disco-radioasema, joka lähettää maasta Espanja. Lähetys muodossa MP3 nopeudella 128 kbps. Kuuntele suorana minim-sovelluksessa iPhonella, iPadilla, Apple Watchilla ja CarPlaylla.
#disco
#electronic
#electronica
#música en español
#pop
#reggaeton
FAQ
Miten voin kuunnella asemaa Radio Poniente suorana verkossa? +
Avaa Radio Poniente minim-sovelluksessa iPhonella, iPadilla, Apple Watchilla tai CarPlaylla. Napauta toistoa, ja lähetys käynnistyy heti — ei tiliä, ei mainoksia.
Onko aseman Radio Poniente kuuntelu ilmaista? +
Kyllä. Radio Poniente lähettää ilmaiseksi minim-sovelluksessa. Ei mainoksia, ei tilausta, ei seurantaa.
Mistä asema Radio Poniente lähettää? +
Radio Poniente lähettää maasta Espanja.
Millä äänenlaadulla asema Radio Poniente lähettää? +
Radio Poniente lähettää muodossa MP3 nopeudella 128 kbps.
Millaista musiikkia asema Radio Poniente soittaa? +
Radio Poniente on Disco-radioasema.
Lisää maasta Espanja
CA
Cadena SER Radio MADRID ON
ONDA CERO (España) LO
LOS40 RN
RNE Radio Nacional Almería RA
RAC1 EU
Europa FM Guipuzcoa Lisää Disco-asemia