CA
Cariboo Country
Καναδάς AAC+ · 57 kbps
Το Cariboo Country είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός που εκπέμπει από Καναδάς. Ροή σε AAC+ στα 57 kbps. Ακούστε ζωντανά στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch και CarPlay.
FAQ
Πώς μπορώ να ακούσω το Cariboo Country ζωντανά online; +
Ανοίξτε το Cariboo Country στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch ή CarPlay. Πατήστε αναπαραγωγή και η ροή ξεκινά αμέσως — χωρίς λογαριασμό, χωρίς διαφημίσεις.
Είναι δωρεάν η ροή του Cariboo Country; +
Ναι. Το Cariboo Country ρέει δωρεάν στην εφαρμογή minim. Χωρίς διαφημίσεις, χωρίς συνδρομή, χωρίς παρακολούθηση.
Από πού εκπέμπει το Cariboo Country; +
Το Cariboo Country εκπέμπει από Καναδάς.
Σε ποια ποιότητα ήχου ρέει το Cariboo Country; +
Το Cariboo Country ρέει σε AAC+ στα 57 kbps.