RA
Radio Pasja 128kb/s
Πολωνία MP3 · 128 kbps
Το Radio Pasja 128kb/s είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός που εκπέμπει από Πολωνία. Ροή σε MP3 στα 128 kbps. Ακούστε ζωντανά στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch και CarPlay.
FAQ
Πώς μπορώ να ακούσω το Radio Pasja 128kb/s ζωντανά online; +
Ανοίξτε το Radio Pasja 128kb/s στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch ή CarPlay. Πατήστε αναπαραγωγή και η ροή ξεκινά αμέσως — χωρίς λογαριασμό, χωρίς διαφημίσεις.
Είναι δωρεάν η ροή του Radio Pasja 128kb/s; +
Ναι. Το Radio Pasja 128kb/s ρέει δωρεάν στην εφαρμογή minim. Χωρίς διαφημίσεις, χωρίς συνδρομή, χωρίς παρακολούθηση.
Από πού εκπέμπει το Radio Pasja 128kb/s; +
Το Radio Pasja 128kb/s εκπέμπει από Πολωνία.
Σε ποια ποιότητα ήχου ρέει το Radio Pasja 128kb/s; +
Το Radio Pasja 128kb/s ρέει σε MP3 στα 128 kbps.
Περισσότερα από Πολωνία
Δείτε όλους τους σταθμούς σε Πολωνία →