BA
BAYRAM FM TURKEY
Τουρκία AAC+ · 96 kbps
Το BAYRAM FM TURKEY είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός που εκπέμπει από Τουρκία. Ροή σε AAC+ στα 96 kbps. Ακούστε ζωντανά στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch και CarPlay.
FAQ
Πώς μπορώ να ακούσω το BAYRAM FM TURKEY ζωντανά online; +
Ανοίξτε το BAYRAM FM TURKEY στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch ή CarPlay. Πατήστε αναπαραγωγή και η ροή ξεκινά αμέσως — χωρίς λογαριασμό, χωρίς διαφημίσεις.
Είναι δωρεάν η ροή του BAYRAM FM TURKEY; +
Ναι. Το BAYRAM FM TURKEY ρέει δωρεάν στην εφαρμογή minim. Χωρίς διαφημίσεις, χωρίς συνδρομή, χωρίς παρακολούθηση.
Από πού εκπέμπει το BAYRAM FM TURKEY; +
Το BAYRAM FM TURKEY εκπέμπει από Τουρκία.
Σε ποια ποιότητα ήχου ρέει το BAYRAM FM TURKEY; +
Το BAYRAM FM TURKEY ρέει σε AAC+ στα 96 kbps.
Περισσότερα από Τουρκία
Δείτε όλους τους σταθμούς σε Τουρκία →