minim
WO Woods Hit Radio AC

Woods Hit Radio AC

Τρινιντάντ και Τομπάγκο 70 80 Hits AAC · 64 kbps

Το Woods Hit Radio AC είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός 70 80 Hits που εκπέμπει από Τρινιντάντ και Τομπάγκο. Ροή σε AAC στα 64 kbps. Ακούστε ζωντανά στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch και CarPlay.

#70 80 hits #adult contemporary #classic hits #classic rock #classic rock oldies #music 70s 80s 90s #soft rock

FAQ

Πώς μπορώ να ακούσω το Woods Hit Radio AC ζωντανά online; +

Ανοίξτε το Woods Hit Radio AC στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch ή CarPlay. Πατήστε αναπαραγωγή και η ροή ξεκινά αμέσως — χωρίς λογαριασμό, χωρίς διαφημίσεις.

Είναι δωρεάν η ροή του Woods Hit Radio AC; +

Ναι. Το Woods Hit Radio AC ρέει δωρεάν στην εφαρμογή minim. Χωρίς διαφημίσεις, χωρίς συνδρομή, χωρίς παρακολούθηση.

Από πού εκπέμπει το Woods Hit Radio AC; +

Το Woods Hit Radio AC εκπέμπει από Τρινιντάντ και Τομπάγκο.

Σε ποια ποιότητα ήχου ρέει το Woods Hit Radio AC; +

Το Woods Hit Radio AC ρέει σε AAC στα 64 kbps.

Τι είδος μουσικής παίζει το Woods Hit Radio AC; +

Το Woods Hit Radio AC είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός 70 80 Hits.

Περισσότεροι σταθμοί 70 80 Hits