IS
Is Now Radio
Ιταλία Hot Adult Contemporary MP3 · 192 kbps
Το Is Now Radio είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός Hot Adult Contemporary που εκπέμπει από Ιταλία. Ροή σε MP3 στα 192 kbps. Ακούστε ζωντανά στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch και CarPlay.
#hot adult contemporary
#isernia
FAQ
Πώς μπορώ να ακούσω το Is Now Radio ζωντανά online; +
Ανοίξτε το Is Now Radio στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch ή CarPlay. Πατήστε αναπαραγωγή και η ροή ξεκινά αμέσως — χωρίς λογαριασμό, χωρίς διαφημίσεις.
Είναι δωρεάν η ροή του Is Now Radio; +
Ναι. Το Is Now Radio ρέει δωρεάν στην εφαρμογή minim. Χωρίς διαφημίσεις, χωρίς συνδρομή, χωρίς παρακολούθηση.
Από πού εκπέμπει το Is Now Radio; +
Το Is Now Radio εκπέμπει από Ιταλία.
Σε ποια ποιότητα ήχου ρέει το Is Now Radio; +
Το Is Now Radio ρέει σε MP3 στα 192 kbps.
Τι είδος μουσικής παίζει το Is Now Radio; +
Το Is Now Radio είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός Hot Adult Contemporary.
Περισσότερα από Ιταλία
Δείτε όλους τους σταθμούς σε Ιταλία →Περισσότεροι σταθμοί Hot Adult Contemporary