WB
WBOK 1230AM
Ηνωμένες Πολιτείες AAC+ · 32 kbps
Το WBOK 1230AM είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός που εκπέμπει από Ηνωμένες Πολιτείες. Ροή σε AAC+ στα 32 kbps. Ακούστε ζωντανά στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch και CarPlay.
FAQ
Πώς μπορώ να ακούσω το WBOK 1230AM ζωντανά online; +
Ανοίξτε το WBOK 1230AM στην εφαρμογή minim σε iPhone, iPad, Apple Watch ή CarPlay. Πατήστε αναπαραγωγή και η ροή ξεκινά αμέσως — χωρίς λογαριασμό, χωρίς διαφημίσεις.
Είναι δωρεάν η ροή του WBOK 1230AM; +
Ναι. Το WBOK 1230AM ρέει δωρεάν στην εφαρμογή minim. Χωρίς διαφημίσεις, χωρίς συνδρομή, χωρίς παρακολούθηση.
Από πού εκπέμπει το WBOK 1230AM; +
Το WBOK 1230AM εκπέμπει από Ηνωμένες Πολιτείες.
Σε ποια ποιότητα ήχου ρέει το WBOK 1230AM; +
Το WBOK 1230AM ρέει σε AAC+ στα 32 kbps.