minim
AD ADORO CLASSIC

ADORO CLASSIC

Italien MP3 · 128 kbps

ADORO CLASSIC er en radiostation, der sender fra Italien. Stream leveret i MP3 med 128 kbps. Lyt live i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch og CarPlay.

FAQ

Hvordan kan jeg lytte til ADORO CLASSIC live online? +

Åbn ADORO CLASSIC i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch eller CarPlay. Tryk på afspil, så starter streamen med det samme — ingen konto, ingen reklamer.

Er ADORO CLASSIC gratis at streame? +

Ja. ADORO CLASSIC streamer gratis i minim-appen. Ingen reklamer, intet abonnement, ingen sporing.

Hvor sender ADORO CLASSIC fra? +

ADORO CLASSIC sender fra Italien.

Hvilken lydkvalitet streamer ADORO CLASSIC i? +

ADORO CLASSIC streamer i MP3 med 128 kbps.