FR
France Bleu Paris
Frankrig France Bleu MP3 · 128 kbps
France Bleu Paris er en France Bleu-radiostation, der sender fra Frankrig. Stream leveret i MP3 med 128 kbps. Lyt live i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch og CarPlay.
#france bleu
#public radio
#radio france
#regional
FAQ
Hvordan kan jeg lytte til France Bleu Paris live online? +
Åbn France Bleu Paris i minim-appen på iPhone, iPad, Apple Watch eller CarPlay. Tryk på afspil, så starter streamen med det samme — ingen konto, ingen reklamer.
Er France Bleu Paris gratis at streame? +
Ja. France Bleu Paris streamer gratis i minim-appen. Ingen reklamer, intet abonnement, ingen sporing.
Hvor sender France Bleu Paris fra? +
France Bleu Paris sender fra Frankrig.
Hvilken lydkvalitet streamer France Bleu Paris i? +
France Bleu Paris streamer i MP3 med 128 kbps.
Hvilken slags musik spiller France Bleu Paris? +
France Bleu Paris er en France Bleu-radiostation.
Mere fra Frankrig
Se alle stationer i Frankrig →